Kyläyhdistyksen hallitus 2017


TIEMASSAAREN KYLÄYHDISTYS RY:N HALLITUS 2017

 

Varsinaiset jäsenet:

Henna Majuri, puheenjohtaja                0400 513 783               hennamajuri@netti.fi  

Maire Hirvonen                                          044 327 3239               maire.hirvonen@gmail.com

Markku Kettunen                                      040 554 3402              hennamajuri@netti.fi

Jouni Lehtonen                                         050 469 43777             jounilehtonen@hotmail.com

Seija Lehtonen                                          050 911 1163                   seijalehtonen@hotmail.fi

Mikko Tolvanen                                         044 527 3880              mikkotolvanen76@gmail.com

Tapani Tiilikainen                                      040-535 6000            tapani.tiilikainen@gmail.com

Varajäsenet:

Minna Juutilainnen, rahastonhoitaja    040 823 1822             minna.j.juutilainen@gmail.com

Pirjo Nykänen                                            044 347 3810              pirjo.nykanen@erisystems.fi

Pekka Heinimö                                          0400-150 303             pekka.heinimo@tiemasverkko.fi

Vilpo Pakarinen                                          040 519 4330             leajavilpo@luukku.com

Satu Pihlastie                                             040 7308419              satupihlastie@windowslive.com

Marjut Vainio                                              040 5331387               marjut.vaini@gmail.com

 

 

Tiemassaaren Kyläyhdistys ry on rekisteröity 22.7.1998, rek.no. 174 243.

Kotipaikka Rantasalmi.  Tarkoitus ja toiminnan laatu ilmenevät säännöistä.

Y-tunnus 175 9670-1